Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Gorzowie Wlkp.

Kontakt i Kadra

 

KONTAKT:

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie

ul. Pankiewicza 5-7

66-400 Gorzów Wlkp.

e-mail: pcpr@powiatgorzowski.pl

tel. 95 733 04 58

ePUAP: /PCPRGorzowWlkp/SkrytkaESP

godziny urzędowania:

poniedziałek: 7:30 - 17:00

wtorek - czwartek: 7:30 - 15:30

piątek: 7:30 - 14:00

 

KADRA:

Dyrektor:

Adriana Tutak

tel. 95 733 04 58, e-mail: adriana.tutak@pcprgorzow.pl

pokój nr 207

Dział administracji:

Sekretariat:

Monika Matela - samodzielny referent ds. kadrowow - administracyjnych

tel. 95 733 04 58, e-mail: pcpr@powiatgorzowski.pl

pokój nr 208

Dział świadczeń:

Anita Łągiewczyk - referent ds. świadczeń

tel. 95 733 04 72, e-mail: anita.lagiewczyk@pcprgorzow.pl

pokój nr 205

Dział ds. osób niepełnosprawnych i cudzoziemców:

Dominika Sornat - st. inspektor ds. osób niepełnosprawnych

tel. 95 733 04 60, e-mail: dominka.sornat@pcprgorzow.pl

Anna Jackiewicz - inspektor ds. osób niepełnosprawnych

tel. 95 733 04 70, e-mail: anna.jackiewicz@pcprgorzow.pl

Joanna Zdanowicz - referent ds. osób niepełnosprawnych

tel. 95 733 04 71, e-mail: joanna.zdanowicz@pcprgorzow.pl

pokój nr 206

Dział pomocy społecznej, pieczy zastępczej i interwencji kryzysowej:

Pracownicy socjalni:

Kinga Piotrowska - starszy pracownik socjalny

tel. 95 733 04 61; e-mail: kinga.piotrowska@pcprgorzow.pl

pokój nr 205

Natalia Sawicka - aspirant pracy socjalnej

tel. 95 733 05 15; e-mail: natalia.sawicka@pcprgorzow.pl

pokój nr 205

Koordynatorzy rodzinnej pieczy zastępczej:

Justyna Grzywna - koordynator rodzinnej pieczy zastępczej

tel. 95 733 05 15; e-mail: justyna.grzywna@pcprgorzow.pl

Sylwia Tchorzelewska - koordynator rodzinnej pieczy zastępczej

tel. 95 733 05 16; e-mail: sylwia.tchorzelewska@pcprgorzow.pl

pokój nr 205

Sylwester Żygadło - koordynator rodzinnej pieczy zastępczej

tel. 95 733 04 90; e-mail: sylwester.zygadlo@pcprgorzow.pl

Magdalena Mulawka - koordynator rodzinnej pieczy zastępczej

tel. 95 733 04 90; e-mail: magdalena.mulawka@pcprgorzow.pl

Anna Turek - starszy koordynator rodzinnej pieczy zastępczej

tel. 95 733 05 16; e-mail: anna.turek@pcprgorzow.pl

Dział finansowo - księgowy:

Izabela Owsianik - główna księgowa

tel. 95 733 04 83; e-mail:

Liliana Tarasiuk - główny specjalista ds. płac

tel. 95 733 04 77; e-mail: liliana.tarasiuk@pcprgorzow.pl

 

 

 

 

 

 

 

Kalendarz

Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
Sb
Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Imieniny